فروشگاه

تایمر آبیاری زیرو رین ایتالیا

از {{model.count}}
تعداد
نوع
2,470,000
2,200,000 تومان
تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

اگر قصد سیستم آبیاری خانگی خودتان را هوشمند سازی کنید، تایمر آبیاری زیرو را به شما توصیه میکنم. به کمک این تایمر آبیاری می توانید مشخص کنید که آبیاری شما در چه زمانی شروع شود و چه مدت زمانی طول بکشد. همچنین می توانید فواصل زمانی آبیاری را با چند کلیک ساده تعیین کنید.برای مثال می توانید مشخص کنید که آبیاری هر روز در ساعت 7 صبح شروع شود و 1 ساعت بعد، درست در ساعت 8 صبح به اتمام برسد.

قیمت شگفت‌انگیز

قیمت شگفت‌انگیز

مناسب تر از همه جا
کیفیت کالا

کیفیت کالا

تضمین کیفیت کالا
مشاوره و پشتیبانی تخصصی

مشاوره و پشتیبانی تخصصی

بی گدار به آب نزن!

برای چه جایی مناسب است؟

تایمر آبیاری خانگی برای هوشمند سازی و مکانیزه کردن کردن فضا های کوچک طراحی شده است. با استفاده از این تایمر آبیاری شما میتوانید، گلدان ها، باغچه، بالکن و فضای سبز محوطه ی خانه یا ویلایتان را آبیاری کنید. استفاده از این تایمر بسیار ساده است و شما با چند کلیک ساده میتوانید برنامه دلخواه خودتان را تنظیم کنید.

برای هوشمند سازی مساحت های بزرگ یا جاهایی که شامل چندین قسمت متفاوت است، بهتر است از شیر برقی و کنترلر آبیاری استفاده کنید.

برای چه کسانی مناسب است؟

اگر فرصت زیادی برای آبیاری باغچه یا حیاط منزل ندارید و یا گاهی آبیاری گیاهان تان را فراموش می کنید، این تایمر برای شما ساخته شده است. به کمک تایمر آبیاری خانگی می توانید گیاهان تان را بصورت یکنواخت آبیاری کنید و شاهد رشد گیاهان تان باشید. تایمر آبیاری زیرو با توجه به قیمت اقتصادی آن و کیفیت ساخت بالای آن یکی از گزینه های قابل توجه برای خرید است.

چگونه کار میکند؟

این محصول به وسیله 2 عدد باتری نیم قلم راه اندازی می شود. برای قرار دادن باتری ها، محفطه ی جلوی تایمر را باز کنید و سپس باتری ها را درون آن قرار دهید. تایمری آبیاری خانگی را می توانید به شیر های حیاطی معمولی، با سایز 3/4 اینچ متصل کنید. توجه کنید که برای اینکار فقط کافیست تا سرشلنگی شیر حیاطی را باز کنید و تایمر آبیاری را جایگزین کنید. خروجی تایمر را می توانید به شلنگ های خانگی یا لوله ی سایز 16 میلیمتر متصل کنید.

اگر باتری های تایمر تمام شود چه می شود؟

در صورتی که باتری ها تمام شود، شیر تایمر بصورت خودکار بسته می شود. به همین دلیل نیازی نیست تا نگران باز ماندن شیر یا هدر رفتن آب باشید. برای راه اندازی مجدد فقط کافیست تا باتری ها را تعویض کنید. طول عمر باتری ها بستگی به برنامه ای که به تایمر آبیاری می دهید دارد. تجربه نشان داده است در صورتی که از باتری های مرغوب استفاده کنید می تواند تا 6 ماه پایخگوی نیاز شما باشد.

تایمر آبیاری زیرو را چگونه تنظیم کنم؟

شما میتوانید انواع برنامه های مختلف را با این تایمر برای آبیاری گیاهان خود انتخاب کنید. برای تنظیم برنامه مورد نظر خود باید از دو پیچ قرار گرفته بر روی دستگاه استفاده کنید. یکی از پیچ ها مشخص کننده “مدت زمان آبیاری” است و پیچ دیگر برای مشخص کردن “فواصل بین هر آبیاری” مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید با چرخاندن پیچ “Run Time” مدت زمان آبیاری را از 1 دقیقه تا 120 دقیقه تعیین کنید.

برای مشخص کردن فواصل هر آبیاری، پیچ “Frequency” را بچرخانید و فواصل آبیاری را بین 1 ساعت یکبار تا هفته ای یکبار مشخص کنید. پس از مشخص کردن این دو عنوان تا شروع اولین آبیاری صبر کنید. بعد از آن آبیاری شما با توجه به زمان های مشخص شده بصورت منظم انجام میگردد.

آیا این تایمر ضد آب است؟

این تایمر آبیاری ضد آب نیست. به همین دلیل باید از ورود آب به داخل محفظه و کیت های الکترونیکی آن جلوگیری کنید. درپوش شفاف و واشر قرار گرفته در جلوی آن به جلوگیری از ورود آب کمک میکند.

برای افزایش طول عمر این تایمر توصیه اکید می‌شود هنگام زمستان و یخنبدان آن را از شیر آب جدا کنید تا یخ زدگی آب باعث شکستن قطعات داخلی آن نشود.

جنس بدنه
پلیمری
سایز ورودی
3/4 اینچ (25 میلیمتر) - ماده
سایز خروجی
3/4 اینچ (25 میلیمتر) - 25 میلیمتر
فشار کارکرد
0 تا 4 بار
نیروی تغذیه
2 عدد باتری نیم قلم
مدت زمان آبیاری
از 1 دقیقه تا 2 ساعت

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...