فروشگاه

نوار تیپ درز دار سوتیپ 20 سانت | حلقه 1000 متری

از {{model.count}}
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

نوار تیپ آبیاری به طور معمول در کشاورزی برای افزایش کارایی مصرف آب استفاده می‌شود. این نوارهای آبیاری به صورت لوله‌های نوار شکل که دارای سوراخ‌های کوچکی هستند، طراحی شده‌اند. سوراخ‌های این نوارها، به صورت گسترده‌ای در سطح زمین نصب شده‌اند و با اتصال به یک منبع آبیاری، به تنهایی قادر به آبیاری مستقیم گیاه مورد نظر بدون ضایعات آبیاری و خشک شدن خاک پیرامونی هستند.

قیمت شگفت‌انگیز

قیمت شگفت‌انگیز

مناسب تر از همه جا
کیفیت کالا

کیفیت کالا

تضمین کیفیت کالا
مشاوره و پشتیبانی تخصصی

مشاوره و پشتیبانی تخصصی

بی گدار به آب نزن!

نوار تیپ آبیاری به طور معمول در کشاورزی برای افزایش کارایی مصرف آب استفاده می‌شود. این نوارهای آبیاری به صورت لوله‌های نوار شکل که دارای سوراخ‌های کوچکی هستند، طراحی شده‌اند. سوراخ‌های این نوارها، به صورت گسترده‌ای در سطح زمین نصب شده‌اند و با اتصال به یک منبع آبیاری، به تنهایی قادر به آبیاری مستقیم گیاه مورد نظر بدون ضایعات آبیاری و خشک شدن خاک پیرامونی هستند. نوار تیپ علاوه بر اینکه میزان مصرف آب را کاهش می بخشد به میزان کافی به گیاهان آبرسانی می کند و به دلیل افزایش رطوبت خاک می‌تواند رشد گیاهان را نیز تشدید کند. به علاوه ، می‌توان از این نوع آبیاری برای تثبیت خاک و کاهش فرسایش خاک و همچنین کاهش کنترل علف‌های هرز استفاده کرد. در نتیجه نوار تیپ آبیاری به صورت مطمئن و اقتصادی در زمینه آبیاری باغات و مزرعه‌ها کاربرد دارد.

نوار تیپ برای چه گیاهانی مورد استفاده قرار میگیرد؟

بعضی از گیاهانی که با نوار تیپ آبیاری کشت می شوند عبارتند از: 

1. گندم
2. جو
3. ذرت
4. سیب زمینی
5. هندوانه
6. خیار
7. قارچ
8. پسته
9. سبزیجات
10. گیاهان دارویی

فشار مناسب برای کارکرد بهینه نوار تیپ آبیاری

فشار مناسب برای کارکرد نوار تیپ آبیاری بستگی به نوع بذر، نوع خاک و نیاز آبی گیاهان دارد. اما در بیشتر موارد، فشار ۱-۲ بار برای نوارهای آبیاری کافیست. به هر حال، برای اطمینان از درستی کارکرد و مصرف بهینه آب، بهتر است قبل از استفاده از نوار تیپ، با کمک یک کارشناس آبیاری مشاوره کنید.

ویژگی های مثبت نوار تیپ آبیاری

1- افزایش بهره وری آب: این سیستم آب را به صورت یکنواخت به ریشه های گیاهان رسانده و باعث افزایش بهره وری آب می شود. 

2- کاهش هزینه های ایجاد شده توسط خطاهای بشری: با استفاده از سیستم نوار تیپ، خطاهایی که در سیستم های آبیاری دستی انجام می شود، از بین می رود. 

3- کاهش مصرف انرژی: با تنظیم مناسب فشار آب، مصرف انرژی به حداقل خود می رسد و در وقت و زمان صرفه جویی بسیاری می شود.

4- بهبود کیفیت محصولات: با به کارگیری سیستم آبیاری نوار تیپ، محصولات بیشتر آبیاری شده و کیفیت بالاتری پیدا می کنند.

5- کاهش هزینه حمل: نوار تیپ آبیاری به دلیل حجم کمتر و متراژ گسترده هزینه های حمل و نقل کمتری را به مصرف کننده تحمیل میکند.

6- نصل آسان: بدلیل نحوه ساخت و طراحی مخصوص این وسیله پرکاربرد نصب و راه اندازی آن راحت تر و با سرعت بیشتری انجام می پذیرد و در هزینه های مربوط به اجرا و کارگر صرفه جویی قابل توجهی می شود.

ویژگی های منفی نوار تیپ آبیاری 

1- شامل هزینه: هزینه های نصب سیستم نوار تیپ بالا بوده و اغلب برای کشاورزانی که در مناطقی با کمبود آب زندگی می کنند، قابل قبول نیست. 

2- نیاز به تعویض: نوار تیپ ممکن است در طول زمان و پس از گذشت از یک فصل زراعی نیاز به تعویض داشته باشد. 

جنس
پلیمری
متراژ هر حلقه
1000 متر
وزن هر حلقه
9.5 تا 10.5 کیلوگرم
تاییدیه ها
دارای نشان استاندارد و تاییدیه جهاد کشاورزی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...