بایگانی نوشته‌ها

دستگاه مه پاش ضدعفونی خانگی

دستگاه مه پاش ضدعفونی خانگی

دستگاه مه پاش ضدعفونی یکی از تجهیزاتی است که در آزمایشگاه‌های تخصصی و مکان‌هایی از این قبیل، مورداستفاده قرار می‌گرفت؛ اما امروزه از آن در اکثر مکان‌های عمومی و حتی منازل استفاده می‌شود. به همین دلیل در رستوران‌ها، ادارات، کارخانه‌ها و مکان‌های دیگر، از این دستگاه استفاده کرده و همه افراد را قبل از ورود به مکانی، ضدعفونی می‌کنند.‌ ازاین ‌رو دراین مطلب قصد داریم شمارا با نحوه ساخت نوع خانگی این دستگاه‌ها آشنا سازیم. با ما در ادامه این مطلب همراه بوده و با طرز ساخت و نکات مهم در تولید آن آشنا شوید.
گلخانه داری موفق در کمتر از یک هکتار!

گلخانه داری موفق در کمتر از یک هکتار!

تونل گلخانه یا تونل های کشت کاپیلاری یکی از روش های پر کاربرد برای کشت و تولید محصولات متفاوت است. به کمک این روش میتوان در تمام فصل های سال کشت کرد و محصولات تازه و با کیفیت به بازار عرضه کرد. از بزرگترین مزیت های گلخانه داری میتوان به این نکته اشاره کرد که در کمترین مساحت های زمین حتی کمتر از 1 هکتار میتوانید گلخانه های با کیفیت بالا راه اندازی کنید.
راهنمای خرید مه پاش

راهنمای خرید مه پاش

خرید مه پاش و راه اندازی یک سیستم خنک کننده ی محیط در سال های اخیر، بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. دلیل این استقال فراوان، چیزی نیست جز کاربرد های شگفت انگیز آن. امروزه مه پاش در بسیاری از زمینه ها نقش چشمگیری داشته است.
هیدروسیدینگ یا چمن کاری آبی

هیدروسیدینگ یا چمن کاری آبی

دانه پاشی آبی یا هیدروسیدینگ (hydroseeding ) یک روش جدید است که امروزه در بین کشاورزان محبوب شده است.هیدروسیدینگ به اسپری کردن دانه های گیاه همراه آب و محلول کود و مالچ است که به دانه کمک میکند تا بهتر ریشه بدهند. این کار کمک میکند تا هزینه ی نیروی کار بصورت چشمگیری کاهش پیدا کند این روش نیاز به وسایل دارد تکنولوژی این سیستم در اختیار شما باشد. در هیدروسیدینگ سرعت جوانه زنی بسیار بالا است و نیاز به آبیاری کمی هم دارد.
اصلاح PH خاک در خانه

اصلاح PH خاک در خانه

در مقاله ی قبل بصورت کامل به شما آموزش دادم که چگونه PH خاک را براحتی و در خانه ، خودتان اندازه بگیرید. در این مقاله میخواهم راهکار های ساده ای برای اصلاح PH خاک را به شما آموزش بدهم. شما میتوانید براحتی خاک باغچه ی خودتان با استفاده از این تکنیک ها اصلاح کنید و هر گیاهی بکارید.
گروه نویسندگان آبان کالا
مجله آبان کالا تشکیل شده از گروهی از کارشناسان و نویسندگان که قصد دارند تا دانش خود در زمینه‌های مختلف را با سایرین به اشتراک بگذارند. شما هم می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود در زمینه های مرتبط با آبان کالا به این گروه بپیوندید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...