بایگانی نوشته‌ها

خیار فضای باز ممتاز چه ویژگی هایی دارد؟

خیار فضای باز ممتاز چه ویژگی هایی دارد؟

خیار فضای باز ممتاز از زمانی که برای کشت وارد کشور شده است به دلیل مشخصات و ویژگی‌هایی که دارد مورد توجه بسیاری از کشاورزان و باغداران فراتر گرفته و در حال حاضر می‌توان آن را پرطرفدارترین بوته خیار در کشور نیز نامید. بوته ‌این بذر به دلیل مقاومت بالا و میوه آن نیز به دلیل اندازه‌های یکسان و زیبایی که دارد به شدت معروف و پرطرفدار شده و در هر میوه فروشی می‌توانید میوه‌های آن را پیدا کنید.
گوجه فرنگی گلخانه ای آدمیرال را بهتر بشناسید

گوجه فرنگی گلخانه ای آدمیرال را بهتر بشناسید

کشت گوجه فرنگی به دلیل نیاز بالایی که برای آن در کشور وجود دارد تبدیل به یکی از محبوب‌ترین مشاغل شده است. گوجه فرنگی گلخانه ای آدمیرال نیز یکی از انواع بذرهای متنوع گوجه فرنگی است که کشت آن می‌تواند گوجه فرنگی‌های زودرس و آبداری را برای ما ارمغان بیاورد. اگر شما به فکر تهیه بذر گوجه فرنگی برای کشت در گلخانه هستید، در ادامه با آشنایی با مشخصات این بذر با ما همراه باشید تا یکی از بهترین گزینه‌ها برای این انتخاب را با شما در میان بگذاریم.
گروه نویسندگان آبان کالا
مجله آبان کالا تشکیل شده از گروهی از کارشناسان و نویسندگان که قصد دارند تا دانش خود در زمینه‌های مختلف را با سایرین به اشتراک بگذارند. شما هم می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود در زمینه های مرتبط با آبان کالا به این گروه بپیوندید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...