در انتهای همین صفحه می‌توانید ویدیو معرفی و آموزش تنظیمات تایمر مه پاش رین پوینت را پیدا کنید.

تایمر مه پاش رین پوینت چگونه تنظیم میشود؟

نحوه تنظیم این محصول بسیار ساده است. برای تنظیم این تایمر شما فقط به دکمه ی قرار گرفته در وسط بدنه ی تایمر نیاز دارید. بعد از قرار دادن باتری ها درون دستگاه مشاهده میکنید که چراغ مربوط به قسمت OFF بر روی دستگاه روشن شده است.

  1. با کلیک کردن بر روی دکمه وسط چراغ بصورت چشمک زن در می آید و با هر بار فشار دادن دکمه ی وسط، یک خانه در جهت عقربه های ساعت حرکت میکند. در این مرحله شما میتوانید مدت زمانی که قصد دارید تا دستگاه شیر را باز نگهدارد مشخص کنید. ( HOW LONG )
  2. بعد از قرار گرفتن چراغ در زیر بخش مورد نظر شما اندکی مکث کنید تا چراغ چشمک زن ثابت شود. صبر کنید تا چراغ چشمک زن به ردیف پایین تغییر مکان دهد.
  3. با فشار دادن و جابه‌جا کردن چراغ در قسمت پایین مشخص کنید که تایمر هر چند وقت یکبار باز شود. ( HOW OFTEN )
  4. پس از انجام دادن این مراحل چند ثانیه مکث کنید تا برنامه ی شما ذخیره شود. سپس مشاهده میکند 3 چراغ مربوط به HOW OFTEN ، ON و HOW LONG بصورت همزمان روشن میشوند تا نشان دهند برنامه ی شما به درستی ذخیره شده است.

بعد از ثبت شدن برنامه شما، تایمر به حالت نیمه خاموش میرود و برنامه شما اجرا میگردد. برای مشاهده ی برنامه ای که تنظیم کرده اید میتوانید بر روی دکمه وسط دستگاه فشار دهید. با این کار چراغ های دستگاه بصورت دایره وار میگردند و بر روی برنامه ای که تنظیم کرده اید قرار میگیرند. بعد از گذشت 3 ثانیه چراغ ها دوباره خاموش میشوند و دستگاه به مجددا به حالت SLEEP میرود. در مدت این ثانیه با کلیک کردن بر روی دکمه میتوانید برنامه ای را که تنظیم کرده بودید را ویرایش کنید و آن را تغییر دهید.

تایمر مه پاش رین پوینت

ویدیو معرفی و آموزش تنظیمات دستگاه