به کمک تایمر آبیاری هوشمند می توانید سیستم آبیاری خود را در کمتر از 30 ثانیه هوشمند کنید. در صورتی که قصد هوشمند کردن سامانه آبیاری خود را دارید و در تلاش هستید تا یک دستگاه تایمر آبیاری ارزان ولی با کیفیت برای سیستم آبیاری خود تهیه کنید این دستگاه مناسب کار شماست. دستگاه تایمر آبیاری LT-D01 نیازی به برق ندارد و فقط با استفاده از 2 عدد باتری نیم قلمی شروع به کار می کند. طول عمر باتری های دستگاه بسته به برنامه ای که به تایمر آبیاری می دهید م تواند متفاوت باشد. اما بصورت حدودی باتری ها بین 4 تا 6 ماه عمر میکنند و پس از آن نیاز به تعویض دارند. 

چطور دستگاه تایمر را تنظیم کنم؟

کافیست تا پیچ ها قرار گرفته بر روی بدنه دستگاه را متناسب با نیاز خودتان بچرخانید تا برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید. با استفاده از این دستگاه می توانید از 1 دقیقه تا 120 دقیقه مدت آبیاری را مشخص کنید و از 1 ساعت یکبار تا هفته ای یکبار فواصل آبیاری ها را تغییر دهید. همچنین برای آبیاری دستی فقط کافیست تا پیچ سمت راست را به روی قسمت روشن قرار دهید تا سیستم صرف نظر از برنامه زمانبندی بصورت دستی باز شود.

برای افزایش طول عمر تایمر آبیاری چه اقداماتی انجام دهم؟

  1. حتما از باتری های سالم و با کیفیت استفاده کنید.
  2. اجازه ندهید آب وارد بدنه تایمر آبیاری بشود و از قرار دادن تایمر در مقابل آب خود داری کنید.
  3. تایمر آبیاری را در مقابل نور مستقیم و شدید آفتاب قرار ندهید.
  4. در فصل سرما، زمستان و یخبندان حتما تایمر آبیاری را از سیستم آبیاری جدا کنید و پس از تمام شدن یخبندان مجددا به سیستم متصل کنید.
  5. برای جلوگیری از ورود ذرات شن و سنگریزه بهتر است از فیلتر یا مینی فیلتر آبیاری استفاده کنید. 

در ویدیو معرفی تایمر آبیاری هوشمند، نحوه تنظیم دستگاه نمایش داده شده است. با مشاهده این ویدیو بصورت کامل در مورد این تایمر اطلاعات کسب می کنید.