خدمات اجرایی

ارائه خدمات اجرای سیستم های آبیاری و باغبانی

با سرویس خدمت رسانی آبان کالا کیفیت، پشتیبانی و مهندسی هزینه ها را تجربه کنید.

ما در آبان کالا قصد داریم با ارائه یک تجربه خوشایند، به شما در راه اندازی سیستم آبیاری باغ، ویلا یا منزل‌تان کمک کنیم. همچنین در این بستر شما می‌توانید برای طراحی فضای سبز و ایجاد یک محیط دلنشین و آرمش‌بخش روی ما حساب کنید.

اجرای سیستم آبیاریمشاوره اجرای آبیاری فضای سبز

خدمات اجرای فضای سبز

انواع خدمات فضای سبز شامل راه اندازی سیستم آبیاری قطره ای خانگی، آبیاری فضای سبز، طراحی فضای سبز، راه اندازی سیستم مه پاش رستوران و آلاچیق، سیستم میست گلخانه ای، هوشمند سازی سیستم های آبیاری به کمک تایمر و شیر‌برقی، اجرای سامانه آبیاری بارانی مزارع، طراحی ایستگاه پمپاژ و سیستم های فیلتراسیون

آبیاری قطره ای خانگی

روند اجرای کار

برای ثبت سفارش و درخواست اجرا می‌توانید تنها در 6 گام ساده به نتیجه برسید و سرعت را تجربه کنید.

1. مشاوره رایگان

در قدم اول برای اجرای هر سامانه ای شما می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره یا تماس با شماره های پشتیبانی آبان کالا از روند انجام کار و جزئیات اجرا مطلع شوید. به این ترتیب شما می‌توانید با نگرش مناسب تر تصمیم‌گیری بهتری را انجام دهید.

2. دریافت مشخصات و محیطی

در گام دوم برای تشخیص خدمات مورد نیاز و برآورد هزینه های احتمالی، عکس یا نقشه هایی از محل اجرا را برای کارشناس آبان کالا ارسال می‌کنید. این کار به کارشناس کمک می‌کند تا با شرایط محیطی آشنا شود و مشاوره بهتر و برآورد دقیق تری برای شما آماده کند.

3. ارائه برآورد هزینه و تجهیزات مورد نیاز

پس از مشاهده اطلاعات تکمیلی با توجه به عکس ها و نقشه های ارسال شده، پیش فاکتور اقلام مورد نیاز برای شما ارسال خواهد شد. در این مرحله شما به خوبی از هزینه و لوازم مورد نیاز برای اجرای سیستم مطلع خواهید شد. درصورت موافقت و تایید شما فاکتور نهایی برای شما صادر می‌گردد.

4. ثبت سفارش

پس از تایید نهایی فاکتور مورد نظر، سفارش شما نهایی خواهد شد. در این مرحله می‌توانید با کارشناس و پیمانکار مربوط در ارتباط باشید و زمان حضور و مدت زمان اجرا را هماهنگ کنید تا در تاریخ مقرر شده برای اجرا و انجام کار شما در محل حضور پیدا کند.

5. تکمیل و تحویل به مشتری

پس از تکمیل و اجرای کامل سیستم اجرا کننده کار را به شما تحویل می‌دهد و با تایید نهایی شما پروژه تکمیل می‌شود. در این مرحله می‌توانید با نظر خودتان را در مورد نحوه انجام کار، کیفیت ارائه خدمات با کارشناسان آبان کالا در میان بگذارید. تا از نظرات شما برای بهبود روند اجرای کار استفاد کنیم.

6. پشتیبانی و بازبینی

تا هر زمان که شما بخواهید در کنار شما هستیم. شما می‌توانیید در صورت بروز هرگونه مشکل یا اختلال در سیستم، مجددا با کارشناسان آبان کالا تماس بگیرید تا برای پشتیبانی و رفع مشکل در محل حضور پیدا کنند.

اجرای سیستم آبیاری