مقدمه قیمت زمان سنج مه پاش

اگر دقت کرده باشید. مه پاش‎ها به‌طور مداوم در حال کار کردن باقی نمی­مانند؛ مدتی کارکرده، خاموش شده و مجددا شروع به کار می‏کنند. این قطع و وصل شدن توسط دستگاهی به نام تایمر یا زمان سنج انجام می‎شود. تایمر به‌طور اتوماتیک سیستم مه پاش را فعال و غیرفعال می‎کند که منجر  به‌صرفه جویی در آب می‏شود. عواملی مختلفی در قیمت تایمر مه پاش اثرگذار هستند، قبل از اقدام به خرید آنها را بررسی سپس با توجه با بودجه خود اقدام به خرید کنید.

تایمر مه پاش رین پوینت

ویژگی‏های تایمر مه پاش رین

این زمان سنج بر روی انواع مدل‏های مه پاش قابل‌نصب و استفاده است. تایمر مه پاش رین دارای یک شیر هوشمند است . که به‌طور مستقیم به شیر آب متصل و با برنامه‎های از پیش تنظیم شده به‌طور اتوماتیک جریان آب را قطع و وصل کند. همچنین تایمر مه پاش رین را می‏توانید به‌طور دستی در ثانیه و دقیقه موردنظر تنظیم کنید. از ویژگی‌های این تایمر که بر قیمت آن تاثیر می‎گذارد. سایز ورودی یک اینچ و سایز خروجی 4/3 اینچ و میزان خروجی ۳۵ لیتر آب در دقیقه است. استفاده از باتری به‌جای استفاده از برق شهری به دلیل کاهش خطر برق‌گرفتگی این وسیله را ایمن خواهد کرد؛ البته محفظه باتری کاملا آب‌بندی و ضد آب است. برخی از مدل‎های تایمر مه پاش رین دارای بلوتوث هستند. این ویژگی کمک می‏کند. تا از طریق موبایل و از راه دور زمان موردنظر را برای مه پاشی تنظیم و فعال کنید.

ویژگی‎های تایمر مه پاش کلیک

زمان سنج مه پاش کلیک از خانواده تایمرهای هوشمند است. که متناسب مه پاشی و رطوبت سازی طراحی و تولید می­شود. این تایمر یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین محصولاتی بوده . که با داشتن یک دکمه چندکاره، کار کردن با آن آسان است. با تنظیم برنامه زمانی می‎توانید فاصله زمانی دو جریان را تنظیم کرده و آب را به سمت سیستم مه پاش هدایت کنید. این تایمر با حداقل جریان آب ورودی به سیستم شروع به کار می‎کند و آبدهی در این تایمر از ۵ لیتر بر دقیقه تا حداکثر ۲۵ لیتر در دقیقه است. یک صافی در قسمت ورودی تایمر وجود دارد . که مانع ورود ذرات سخت می‏شود؛ این صفحه فلزی ضدزنگ و قابلیت شستشو دارد.  قیمت زمان سنج مه پاش کلیک با توجه به ویژگی‏ها و قابلیت‏هایی که دارد بسیار مناسب بوده و قابل‌رقابت با سایر تایمرها است.

نتیجه گیری قیمت تایمر مه پاش

زمان سنج های مه پاش رین و مه پاش کلیک در انواع مدل‏ها، رنگ‏ها و ابعاد مختلف طراحی و تولید می‎شوند. هر یک از این مه پاش‏ها با توجه به قابلیت و کارایی که دارند دارای قیمت‎های متفاوتی هستند. شما می‎توانید با بررسی ویژگی‏ها و محل استفاده مه پاش، طرح و مدلی که متناسب با نیاز شما است را انتخاب و خریداری کنید. اما آنچه در مورد این دو برند فارغ از قیمت آنها اهمیت دارد، بحث کیفیت محصولات آنهاست. زمانی که شما از این دو برند استفاده می­کنید، می­توانید بایت کیفیت و مرغوبیت محصول، کاملا آسوده خاطر باشید.