درباره ما

داستان آبان کالا


فروشگاه اینترنتی آبان کالا به عنوان کامل ترین و بزرگترین فروشگاه لوازم آبیاری، با پشتوانه ی بیشتر از 20 سال تجربه در این زمینه در زمستان 97 راه اندازی شد تا در کنار فروش تجهیزات آبیاری بصورت حضوری، کالا و خدمات خود را بصورت اینترنتی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. بی شک، پشتوانه ی ما در طول چندین سال خدمت‌رسانی، اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان بوده است.

آبان کالا قصد دارد تا به کمک کارشناسان و فروشندگان این حوزه، نقشی مهم در تامین تجهیزات آبیاری و کشاورزی داشته باشد تا بتواند علاوه بر کمک به کشاورزان و مصرف کنندگان، گامی مهم برای ارتقای سطح کشاورزی و آبیاری در ایران و بلکه جهان بردارد. آرزوی آبان کالا این است که لوازم آبیاری با مناسب ترین قیمت و به راحت ترین شکل، به دست مصرف کنندگان برسد تا تمام همه بتوانند از بهترین تجهیزات آبیاری و به روز ترین و کارآمد ترین مطالب حوزه آبیاری و کشاورزی بهره مند شوند.

 آبان کالا با ارائه ی مشاوره و پشتیبانی کامل در مورد تمام محصولات ارائه شده قصد دارد تا بستری کاملا امن برای ارائه اطلاعات کافی در زمینه آبیاری برای کشاورزان و مصرف کنندگان فراهم کند. به این منظور آموزش های مختلفی در این زمینه طراحی شد تا مصرف کنندگان بتوانند بدون صرف هزینه اضافی نیاز های خودشان را بر طرف کنند.

در کنار فروش تجهیزات آبیاری، شما می توانید در زمینه های مشاوره در زمینه آبیاری، اجرای سیستم های آبیاری به کارشناسان آبان کالا اعتماد کنید تا در کنار شما بتوانیم گامی در کاهش مصرف آب و افزایش سطح کشاورزی برداریم.

تماس با ما