درباره آبان کالا

درباره آبان کالا

فروشگاه آبان کالا به عنوان کامل ترین و بزرگترین فروشگاه لوازم آبیاری ، با پشتوانه ی بیشتر از 20 سال تجربه در زمینه آبیاری در زمستان 97 راه اندازی شد تا در کنار فروش تجهیزات آبیاری بصورت حضوری، کالا و خدمات خود را بصورت اینترنتی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. بی شک، پشتوانه ی ما در طول چندین سال خدمت رسانی اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان بوده است.

آبان کالا قصد دارد تا به کمک کارشناسان و فروشندگان این حوزه، نقشی مهم در تامین تجهیزات آبیاری و کشاورزی داشته باشد تا بتواند علاوه بر کمک به کشاورزان و مصرف کنندگان، گامی مهم برای ارتقای سطح کشاورزی و آبیاری در ایران و بلکه جهان بردارد. آرزوی آبان کالا این است که لوازم آبیاری با مناسب ترین قیمت و به راحت ترین شکل، به دست مصرف کنندگان برسد. تا تمام مصرف کنندگان بتوانند از بهترین تجهیزات آبیاری و به روز ترین و کارآمد ترین مطالب حوزه آبیاری بهره مند شوند.

 

چرا آبان کالا؟

آبان کالا با ارائه ی مشاوره و پشتیبانی کامل در مورد تمام محصولات ارائه شده قصد دارد تا بستری کاملا امن برای ارائه اطلاعات کافی در زمینه آبیاری برای کشاورزان و مصرف کنندگان فراهم کند. به این منظور آموزش های مختلفی در این زمینه طراحی شد تا مصرف کنندگان بتوانند بدون صرف هزینه اضافی نیاز های خودشان را بر طرف کنند.

در کنار فروش تجهیزات آبیاری، شما می توانید در زمینه های مشاوره در زمینه آبیاری، اجرای سیستم های آبیاری به کارشناسان آبان کالا اعتماد کنید تا در کنار شما بتوانیم گامی بلند در کاهش مصرف آب و افزایش سطح کشاورزی برداریم.

 

همکاری با فروشندگان و اجرا کنندگان

آبان کالا به جهت همکاری با سایر فروشندگان لوازم آبیاری، اجرا کنندگان پروژه های آبیاری و سایر مصرف کنندگان تجهیزات آبیاری، تخفیف های منحصر به فرد ارائه می دهد. سفارش های عمده شما بعد از درخواست، در آبان کالا مورد بررسی قرار میگیرند. برای سفارش شما پیش فاکتور تهیه میشود و فروشندگان آبان کالا با شما در تماس خواهند بود. برای دریافت تخفیف عمده فقط کافیست تا سفارش خودتان را از طریق تماس تلفنی با آبان کالا در میان بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با ثبت سفارش های عمده کلیک کنید.

شما می توانید برای ثبت سفارش و ارائه خدمات مشاوره ای به فروشگاه آبان کالا واقع در آدرس زیر مراجعه کنید.

تهران، خیابان خیام شمالی، روبروی پارک شهر، کوچه قورخانه، پلاک 14

ساعات کاری:

شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 18

پنجشنبه ساعت 9 تا 14

همچنین می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

09129285240

02133906001

02133906522

آدرس صفحه اینستاگرام: @abonkala

آدرس کانال تلگرامی: @abonkala

سفارش شما بعد از ثبت، با توجه به شهر محل سکونت شما و حجم آن، با تیپاکس ارسال خواهد شد. با توجه به اینکه برخی از لوازم آبیاری حجیم هستند ( مثل لوله و … )، در صورتی که در سفارش شما، اقلام حجیم قرار داشته باشد، برای کاهش هزینه های ارسال، سفارش شما از طریق باربری به شهر مورد نظر شما ارسال میگردد تا شما بتوانید سفارش تان را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان، در شهر خودتان دریافت کنید.

برای اطلاع کامل از نحوه ی ارسال و تحویل سفارش کلیک کنید.

تماس با ما