درباره ما

خرید آنلاین از آبان کالا

آبان کالا

آبان کالا فروشگاهی آنلاین در زمینه ی آبیاری و کشاوزی میباشد. که با تکیه بر دانش روز و شناخت بازار ایران همواره تلاش کرده تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد .مجموعه ی آبان کالا دارای نزدیک به 50 سال تجربه در زمین آبیاری میباشد که همین باعث شده تا  اطلاعات ، مقالات و کالا ها در راستای برطرف کردن نیاز های کاربران باشند و بدون هیچ نقصی به دست مشتریان محترم برسند. تا امروز تلاش کردیم تا  در خدمت رسانی به شما بهترین باشیم.

کاربران ما چه کسانی هستند ؟

هر کسی میتواند کاربر آبان کالا باشد . از کسی که میخواهد باغچه ی خانه اش را با استفاده از لوازم و ابزارآلات سر و سامان بدهد تا باغداری با چند صد متر زمین ، یا کشاورزی با چند هکتار زمین . هر کسی میتواند بعد از کسب اطلاعات کافی از سایت ، بدون هیچ نگرانی ای ، اقدام به تهیه نیاز خود کند.

وبسایت آبان کالا شامل انواع محصولات در زمینه ی آبیاری و کشاورزی است. همچنین در کنار فروش محصولات قصد افزایش اطلاعات شما کاربران گرامی را در زمینه های مختلفی از جمله اخبار آب ، آبیاری قطره ای و آموزش های متعدد نیز دارد.

آبان کالا همچنین علاقه به همکاری با صنف های مرتبط با حوزه های کشاورزی و آبیاری را دارد.همکاری ها میتوانند در زمینه های مختلفی از جمله تولید محتوا ، فروش ، نمایندگی ، معرفی ، تبلیغات و غیره باشند. اگر شما نیز قصد همکاری داربد میتوانید با استفاده از اطلاعات تماس موجود در همین صفحه اطلاعات خودتان را گزارش دهید.

نشانی : تهران – خیابان خیام شمالی – کوچه غورخانه – پلاک 20

تلفن : 5240 928 – 0912

کانال تلگرام : @abonkala

نشانی اینستاگرام: @abonkala

آدرس ایمیل : abonkala@gmail.com

ساعات کاری :

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر

پنجشنبه ها از ساعت 9 صبح الی 2 بعد از ظهر

< <